Wszystkie transakcje są przedmiotem naszych standardowych warunków handlowych, a niniejszym przedstawiamy ofertę obejmującą kompleksowe usługi. Firma realizuje również indywidualne zamówienia opracowane z myślą o specyficznych potrzebach każdego klienta. Od lat zajmujemy się spedycją wszelkiego rodzaju (lądową, kolejową, morską , kontenerową, krajową , międzynarodową …). W ramach tego typu transportu realizujemy przewozy ładunków zarówno w kontenerach jak i dystrybujce konwencjonalne na terenie Polski, pozostałych krajów Unii Europejskiej i nie tylko. Korzystamy z usług najlepszych przewoźników, którzy dysponują szeroką gamą pojazdów i naczep przystosowanych do transportu każdego rodzaju i umożliwia to przewóz ładunków o zróżnicowanej kubaturze i tonażu.

 • Spedycja samochodowa

  Oferujemy szeroki zakres usług związanych z organizacją krajowego i międzynarodowego transportu drogowego. Pracownicy naszych oddziałów na co dzień zajmują się organizacją transportów, współpracują tylko z wiarygodnymi przewoźnikami – posiadającymi odpowiednie ubezpieczenie i licencje – gwarantującymi bezpieczną i terminową realizację zleceń.
  W ramach spedycji lądowej krajowej tudzież międzynarodowej oferujemy:

 • Spedycja kontenerowa oraz kolejowa

  Zajmujemy się również daleką spedycją z krajów azjatyckich oraz bardzo popularną dla ochrony środkowiska spedycją kolejową. Dzięki współpracy z krajowymi i zagranicznymi operatorami kolejowymi możliwa jest pełna obsługa wszystkich relacji transportowych. Zasięg geograficzny usług transportu kolejowego obejmuje Polskę, wszystkie kraje europejskie oraz wybrane kraje Azji. Naszym Klientom udostępniamy punkty przeładunkowe i terminale szerokotorowe oraz normalnotorowe.

 • Logistyka magazynowa

  Do wachlarza kompleksowych usług należy również dodać logistykę magazynową. Dla potrzeb dystrybucyjnych bardzo ważna jest szybka reakcja i dostęp do magazynów. Posiadając je zawsze „pod ręką” uzyskujemy zadowolenie każdego klienta. Nasze magazyny są obiektami o najwyższych standardach jakości zgodnych z: ISO 9001, ISO 13485, ISO 22000, ISO 14001. Stosujemy technologie składowania dostosowane do wymagań klientów, struktury asortymentowej zapasów, przepływu wolumenów oraz sposobu realizacji zamówień.


  Chętnie odpowiemy na skierowane do nas zapytanie ofertowe, które prosimy kierować posługując się przygotowanym w tym celu formularzem.