Jesteśmy blisko naszych Klientów – nasze biura spedycyjne znajdują się w różnych częściach Polski. Współpraca z innymi pozwala nam zaproponować niezwykle elastyczne, dedykowane rozwiązania logistyczne, łączące różne rodzaje transportu i usługi dodatkowe. Systemy zarządzania jakością oraz bezpieczeństwa i higiena pracy, a także ochrona środowiska najlepiej świadczą o tym, że jakość naszych usług jest dla nas priorytetem. Przewozy realizujemy wyłącznie za pośrednictwem zaufanych, profesjonalnych partnerów. Cechujemy się krótkimy czasami dostaw dla drobnicy, ładunków częściowych, całopojazdowych i różnych typów transportu specjalnego.
Firma realizuje również indywidualne zamówienia opracowane z myślą o specyficznych potrzebach każdego klienta. Serwis drobnicowy jest konsekwentnie rozszerzany pod względem zasięgu geograficznego, stanowiąc jedną z najdynamiczniej rozwijających się usług.


Rodzaje naczep

W skład naszej floty wchodzi wiele typów pojazdów. Oprócz samochodów ze standardowymi naczepami w różnych wersjach oferujemy także auta o mniejszej ładowności i te do zastosowań specjalistycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo :

naczepy plandekowe o wym. 13,6 x 2,48 x 2,75 i ładowności do 24 ton,

naczepy plandekowe typu „MEGA”,

naczepy typu „coilmulde” (długość muldy do 8,2m),

naczepy do przewozu ładunków ponadgabarytowych,

zestawy przestrzenne 120 cm³,

samochody o ładowności od 1,5 do 6 ton.


Transport całopojazdowy

Nasz serwis całopojazdowy jest elastyczny, atrakcyjny, szybki i dostępny nawet w najodeglejszych częściach Europy. Każdego roku Przewozimy ponad 20 milionów przesyłek . Pozwala nam to zapewnić ładunki powrotne po realizacji dostawy do odbiorcy. Optymalizacja tras zapewnia nie tylko niższe koszty ale także ogranicza negatywny wpływ na środowisko naturalne. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom atrakcyjne stawki i wysoką dostępność pojazdów.


Spedycja drobnicowa

Przesyłki do 3500kg są przewożone jako tzw. drobnica. Towar jest odbierany przez sieć dystrybucyjną w kraju nadania, następnie konsolidowany w jednym z terminali, przeładowywany na większe auto i dostarczany do kraju docelowego. Kolejnym punktem jest załadunek na jedno z aut dystrybucyjnych i dostawa do finalnego odbiorcy. Sieć drobnicowa ma stały harmonogram.


Transport kolejowy

Dzięki współpracy z krajowymi i zagranicznymi operatorami kolejowymi możliwa jest pełna obsługa wszystkich relacji transportowych. Zasięg geograficzny usług transportu kolejowego obejmuje Polskę, wszystkie kraje europejskie oraz wybrane kraje Azji.